EMT ELECTRICAL ENGINEERING CONSULTING

Hakkımızda

  • EMT Elektrik, Istanbul merkezli olarak kurulmuş, elektrik tasarım, danışmanlık ve kontrollük hizmetleri veren yurtiçi ve uluslararası projelerde tecrübeli bir mühendislik grubudur. Firmamız 1996 yılında iki ortak tarafından kurulmuş olup halen faaliyetlerini Bağdat Caddesi Caddebostan merkez ofisinde sürdürmektedir.


  • Fizibilite analizleri, konsept planlamadan uygulama projeleri ve fit-out işlerine kadar geniş bir yelpazede devam eden tasarım işlerinin yanında danışmanlık ve kontrollük hizmetlerimiz de özellikle yurtdışı projeler yoğunluklu olarak devam etmektedir.


  • Uluslararası standartlara uygun, mühendislik prensiplerine bağlı ve çevreci projeler gerçekleştirmeyi amaç edinen firmamız CIS, Avusturya, Almanya, İrlanda ve Ortadoğu’daki projelerden edindiği bilgi ve tecrübeyi Türkiye’ye aktarmayı ve yurdumuzda “kopyala yapıştır” yaklaşımını kırıp,  müşteri isteklerine uygun, yenilikçi ve gerçekçi yaklaşımlarıyla uluslararası düzeyde ve daha üstünde elektrik tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermeyi şiar edinmiştir.